Přání k svátku a narozeninám

Vtipy

Vtipy pro pobavení…

Specialista firmy Microsoft se zúčastnil střeleckého výcviku. Dostal bezpečnostní instruktáž, pušku a náboje. Vystřílel deset ran – a od cíle hlásí, že žádná nezasáhla terč. Střelec se zadívá na pušku, potom na terč. Znovu na pušku, znovu na terč. Dá prst před ústí hlavně a druhou rukou stiskne spoušť. Podívá se na krvácející zbytek prstu a zavolá směrem k cíli: „Tady je všechno normální. Chyba musí být na vaší straně.“

*****************

Manželka: Schválně se tě ptám: Znamenám pro tebe ještě vůbec něco? Manžel: Unknown Virus.

*****************

Víte, jaký je rozdíl mezi ženskou a Internetem? Ne? Hmm, tak to už jste na tom hodně špatně!

*****************

Jak se liší Windows a Tamagochi? Není žádný! Windows chcípnou, i když se o ně staráte.

*****************

Slyšeli jste už o ženě, která se třikrát po sobě vdala za zaměstnance Microsoftu a přesto zemřela jako panna? První byl ve výcvikovém oddělení a stále ji učil, jak si to udělat sama. Druhý byl v prodeji a stále jí říkal, jak dobré to bude. Třetí byl v technické podpoře a bez ustání sliboval, že to půjde za pár minut.

*****************

Jak poznáme, že se blíží konec světa? Na nebi se objeví velký nápis: „Aplikace vykonala nepovolenou operaci a bude ukončena.“

*****************

Je Internet jako penis? Ano je!
1) Může být v provozu nebo mimo provoz. Když je v provozu, je s ním víc legrace, ale je obtížné dělat přitom jakoukoliv skutečnou práci.
2) Kdysi byl jeho účel předávat informace důležité k zachování lidského rodu.Někteří lidé si to myslí dodnes, ale většina jej používá hlavně pro zábavu.
3) Pokud nepoužíváte přiměřené ochranné protředky, můžete chytit virus.
4) Přiznáváme mu daleko větší důležitost, než je jeho skutečná velikost a vliv.
5) Jestliže nejste opatrní na to, co s ním děláte, můžete se dostat do velkých potíží.
6) Jakmile si s ním jednou začnete hrát, nevíte kdy přestat. Někteří lidé jsou schopni si s ním hrát celý den, když nemají nic na práci.

Ještě více vtipů naleznete na bestpage, kde je všechno zadara.

Copyright © 2024